KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16406086

nr 1640 6086

Blandteknik

4 st, Einar Forseh, skisser. Signerade, daterade 1927-1929-1942-1951. Cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 20x24 - 23x31 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:09:23

2/9 20:04:24 1      Vinnande bud
2/9 20:05:06 1      justering av budtak